+48 56 470 89 89

Konferenzhallen

Konferenzhallen

Przestrzenie stworzone z myślą o biznesie zapewniają komfortowe warunki na konferencje. HOTEL Nicolaus**** w Toruniu posiada doskonałe zaplecze, które pozwala zorganizować szkolenia biznesowe, sympozja i zjazdy branżowe, a także innego rodzaju spotkania w celu wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy. Nie działamy jako typowy hotel konferencyjny, jednak jesteśmy profesjonalnie przygotowani do obsługi wydarzeń o takim charakterze. Obok przestrzeni do spotkania, gwarantujemy także dodatkowe udogodnienia.

Sale konferencyjne – dobór przestrzeni

W obiekcie znajdują się trzy pomieszczenia dedykowane pod organizację spotkań o charakterze biznesowym. Sala bankietowa STAR o powierzchni 117 m2 może pomieścić maksymalnie 100 osób. W zależności od rozstawu stołów i układu krzeseł liczbę tę zmniejszamy, odpowiednio do oczekiwań organizatorów. Sala konferencyjna SUN ma 45m2. W zależności od wybranego układu krzeseł może tu przebywać od 5 do 72 osób. Druga sala bankietowa, która może być także przystosowana do organizacji konferencji – sala MOON – ma 55m2 i udostępniana jest na spotkania od 21 do 48 osób. Ponadto układ wszystkich pomieszczeń umożliwia ich swobodne połączenie. Dzięki temu przy rezerwacji wszystkich pomieszczeń powstanie miejsce na 150 osób.

Wyposażenie sal – wsparcie spotkań biznesowych

Działając jak hotel konferencyjny przy organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, itp. zapewniamy kompleksowe wyposażenie pomieszczeń. Oferujemy nagłośnienie stacjonarne, projektor, a także ekran i flipchart. Ponadto zapewniamy dostęp do Internetu. Dla zagwarantowania komfortu uczestnikom konferencji każda sala szkoleniowa wyposażona została w klimatyzację, dzięki czemu zagwarantowany jest optymalny poziom temperatury przez cały czas trwania wydarzenia.

Udogodnienia hotelu – wyższy standard konferencji

Prowadzimy czterogwiazdkowy hotel butikowy w sercu Torunia. Pomimo że nie jesteśmy klasycznym hotelem konferencyjnym, gwarantujemy standardy w pełni z nimi zbieżne. Zapewniamy nie tylko elastyczne dopasowanie sali do liczby gości i nowoczesne wyposażenie, ale także możliwość rezerwacji noclegów dla uczestników w preferencyjnych cenach. Oferujemy 26 pokojów dwu- i jednoosobowych. Ponadto proponujemy zorganizowanie przerw kawowych i poczęstunku między panelami dyskusyjnymi. Możemy przygotować także uroczystą kolację lub obiad. Organizatorzy mogą dla uczestników konferencji wykupić pełne wyżywienie bądź w wariancie HB (śniadania i obiadokolacje). Wszystkie dania są serwowane w naszej restauracji.

Standardhallenausstattung

Klimaanlage
stationäre Beschallung
Internetzugang
Flipchart
Beamer
Halle SUN
Halle SUN
45 m2
max 72
72
21
26
16
5
33
Halle SUN
Halle MOON
55 m2
max 48
47
48
21
26
16
Halle SUN
Halle SUN + MOON
100 m2
max 120
Halle SUN
Banketthalle STAR
117 m2
max 100
Halle SUN
Halle SUN MOON STAR
217 m2
max 150

Kontakt mit uns

Um mehr Details zu erhalten, nutzen Sie bitte das Kontaktformular oder rufen Sie uns an: +48 723 322 222 und +48 726 622 222.

* obligatorisches Feld

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen