+48 725 511 111

Ślub cywilny z widokiem na Dom Kopernika

Powiedz "tak" w Toruniu

W Hotelu Nicolaus zorganizujesz ślub cywilny, który zachwyci Ciebie i Twoich Gości. Romantyczne otoczenie toruńskiej starówki, położenie tuż przy domu Mikołaja Kopernika, a do tego piękna oprawa na tarasie to wyjątkowe okoliczności w wyjątkowym dniu, które są na wyciągnięcie ręki. Posiadamy doświadczenie w organizacji ślubów humanistycznych, które stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Po ceremonii zaślubin z przyjemnością zorganizujemy także przyjęcie weselne w murach naszego butikowego hotelu na starówce w Toruniu. 

Indywidualne podejście

Wiemy, jak wielkim stresem może być organizacja uroczystości ślubnej, dlatego służymy wszelką pomocą dla przyszłych Państwa Młodych oraz nie jesteśmy obojętni na ich życzenia. Robimy wszystko, by sprostać oczekiwaniom Nowożeńców, a nasz personel służy pomocą i radą. W celu uzyskania szczegółów dotyczących organizacji uroczystości prosimy o kontakt.

Niepowtarzalna atmosfera

Historyczna część Torunia jest niezwykle romantyczna i klimatyczna, przez co jest idealnym miejscem na organizację ślubu cywilnego w plenerze. Taras naszego obiektu cechuje się doskonałym widokiem na starówkę oraz usytuowany jest naprzeciwko domu rodzinnego Mikołaja Kopernika. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij