+48 725 511 111

Jacuzzi & sauna

Relax in the city center

Nicolaus Hotel & Culinary do dyspozycji swoich Gości oddaje dwie wyjątkowe Strefy Wellness & SPA. Pierwsza z nich oferuje jacuzzi oraz saunę suchą. To miejsce dla osób, które cenią prywatność, bowiem ta strefa została zaaranżowana w podziemiach hotelu, w towarzystwie zabytkowych murów, co czyni to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowym. Relaks w strefie Wellness & SPA to doskonały sposób na odzyskanie równowagi ciała i ducha dla każdego z nas. 

Atmospheric jacuzzi

Wśród zabytkowych murów podziemi toruńskiej starówki przygotowaliśmy niezwykłe miejsce odprężenia. Kameralna, zapewniająca prywatność strefa Wellness & SPA Hotelu Nicolaus oferuje Gościom relaks w nowym wydaniu. Klimatyczne jacuzzi w niezwykłej oprawie to sprawdzony sposób na magiczne chwile. 

Soothing sauna

Rytuały z udziałem olejków eterycznych i seanse saunowe należą do niezapomnianych przeżyć i zapewniają wyjątkową regenerację w niezwykłym wydaniu. Położenie sauny w podziemiach hotelu nadaje miejscu niepowtarzalnego klimatu oraz gwarantuje prywatność. 

Oasis of serenity

Relaks w strefie SPA czy Wellness może być wspaniałym uwieńczeniem dnia wypełnionego wrażeniami w Toruniu. Relaks pozwala zwolnić tempo i odetchnąć od wyzwań codziennego życia, a tym samym zapewnia wiele przyjemności. Przyniesie ukojenie zwłaszcza po intensywnym zwiedzaniu lub ważnym spotkaniu biznesowym. Zapraszamy do naszego świata wypoczynku pośród toruńskich murów.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close