+48 725 511 111

View terrace

Space of possibilities among the roofs of torun

Nie tylko na tych, którzy lubią bujać w obłokach, czekają tarasy widokowe z zachwycającym widokiem na starówkę. Kiedy tylko pozwalają na to warunki atmosferyczne, na Gości czekają dwa przestronne tarasy widokowe, które przybierają różne oblicza. Strefy relaksu z komfortowymi leżakami, romantycznej scenerii na wieczór tylko we dwoje z lampką wina i jacuzzi, a także sali weselnej, miejsca zaślubin, urodzin czy imprezy firmowej. 

Place of taste

Na tarasie Hotelu Nicolaus z przyjemnością ugościmy wszystkich, którym zależy na udaniu się w podróż kulinarną. Zapraszamy Gości naszej restauracji i baru, którzy pragną odprężyć się w przyjemnej atmosferze pod gołym niebem. Profesjonalna obsługa oraz bogata karta zapewnią niezapomniane wrażenia.

For special occasions

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie na naszym tarasie w gronie najbliższych. Niezapomniane urodziny lub imieniny z widokiem na Toruń to doskonały sposób na uczczenie wyjątkowego dnia z rodziną i przyjaciółmi. Organizujemy również wszelkiego typu uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, komunie czy rocznice ślubu.

Oferta dla firm

Piknik firmowy lub impreza integracyjna na tarasie to wydarzenia, które niejednokrotnie docenili nasi goście biznesowi. Posiadamy doświadczenie w organizowaniu spotkań i imprez firmowych, zarówno tych mniej jak i bardziej oficjalnych. W okresie wiosenno-letnim dużym powodzeniem cieszą się grille na naszym tarasie oraz imprezy pod gołym niebem. 

For lovers

Wyjątkowo romantyczna sceneria toruńskiego Starego Miasta to wspaniałe miejsce na randkę i wieczór we dwoje. Wykwintna kolacja pod gwiaździstym niebem w towarzystwie musującego prosecco i z widokiem na urokliwą starówkę to przepis na magiczny czas i piękne wspomnienia. 

Wellness

Dla tych, którzy poszukują wytchnienia i odprężenia, idealnym wyborem będzie relaks w strefie Wellness w naszym jacuzzi na dachu. Doskonały wybór również dla tych, którzy marzą o niezwykle romantycznym wieczorze z drugą połówką. 

Special moments

Taras Hotelu Nicolaus to idealne miejsce na celebrowanie ważnych chwil w naszym życiu. Z przyjemnością pomożemy w organizacji niezapomnianego wieczoru lub uroczystości. Pozostajemy otwarci na potrzeby i pomysły naszych Gości. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close