+48 56 470 89 89

Wesela i imprezy

Wyjątkowe chwile w niezwykłym miejscu

Nicolaus Hotel & Culinary oferuje Państwu także możliwość organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Lokalizacja na Starówce Toruńskiej oraz niezwykłe wnętrza tego butikowego hotelu sprawią, że każde wydarzenie będzie niezapomniane. Profesjonalna obsługa oraz wyjątkowe dania serwowane przez Szefa Bartłomieja Witkowskiego nadadzą spotkaniu uroczystą oprawę.

 

Wesela i przyjęcia poślubne

W naszym luksusowym hotelu możemy zorganizować dla Państwa tak wyjątkową uroczystość jaką jest wesele bądź przyjęcie poślubne. Dysponujemy dwiema salami bankietowymi. Jedna z nich znajduje się w klimatycznych wnętrzach na poziomie -1. Sala zdecydowanie wyróżnia się i pozostaje w pamięci ze względu na fragmenty zabytkowych murów, które mogą Państwo zobaczyć w tym miejscu. Druga z sal znajduje się na parterze obiektu.

Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa przyjęcia od 10 do maksymalnie 80 Gości.

Podczas całości wydarzenia nad jego organizacją czuwa dedykowany Państwu opiekun – specjalista w zakresie organizacji imprez okolicznościowych. Na każdym etapie przygotowań służymy pomocą oraz poradą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań.

Dla Pary Młodej wyjątkowy prezent do hotelu - możliwość organizacji sesji zdjęciowej na tarasach widokowych hotelu oraz w naszych designerskich wnętrzach!

 

Imprezy okolicznościowe

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa także innego rodzaju uroczystości jak urodziny, chrzciny, rocznice bądź komunie. Nasze zaplecze oraz wykwalifikowana obsługą zapewnią uroczystą oprawę spotkania. Luksusowe wnętrze obiektu sprawi natomiast, że całość wydarzenia będzie niezapomniana.

Nie można zapomnieć, że przygotowaniem Państwa menu zajmie się zespół kucharzy pod wodzą naszego Szefa Kuchni. Gwarantujemy Państwu, że menu zostanie dostosowane do Państwa potrzeb, a podane dania zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających Gości.

 

Zachęcamy do rezerwacji.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close