+48 725 511 111

Imprezy integracyjne

Organizacja imprez

Urządzony w wysokim standardzie HOTEL Nicolaus jest idealnym miejscem w Toruniu, gdzie można zorganizować przyjęcia rodzinne, jak też eventy firmowe. Obiekt dysponuje elegancką restauracją z cudownymi przeszkleniami w ścianach, które wpuszczają do wnętrza światło dzienne, a zarazem sprawiają, że pomieszczenie zyskuje wizualnie na przestronności.

Przygotowujemy spotkania biznesowe oraz niezapomniane imprezy integracyjne w Toruniu, a w zakresie naszych zainteresowań leży także organizacja wydarzeń artystycznych, bankietów, przyjęć. Elegancki wystrój nieco eklektyczny, z dużą ilością drewna i szkła stanowi doskonałe tło do świętowania ważnych okazji, promowania twórczości artystycznej, czy świętowania sukcesów firmowych. Kameralnego charakteru dodaje miękkie, ciepłe oświetlenie. W połączeniu ze słupami oraz ceglanymi ścianami tworzy ono przyjemną atmosferę do rozmów, wymiany doświadczeń.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy organizacji spotkań biznesowych i imprez integracyjnych, a położenie obiektu na Starym Mieście w Toruniu sprzyja korzystaniu z dodatkowych okolicznych atrakcji.. Proponujemy pomoc przy doborze menu, zaplanowaniu układu stół i krzeseł, rezerwacji noclegów, a także stworzenia odpowiednich warunków do wydarzenia. Możemy bowiem zagwarantować nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne. Dodatkowym atutem, przemawiającym za wyborem HOTELU Nicolaus, jest także lokalizacja w centrum Torunia.

Menu na przyjęcia

Autorskie menu Szefa kuchni, inspirowane tradycyjną polską kuchnią w nowoczesnej, zaskakującej aranżacji oraz profesjonalna obsługa to kolejne nasze atuty.

Niezapomniana impreza integracyjna w Toruniu

Posiadamy doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju uroczystości i wydarzeń, w tym także biznesowych i firmowych. Nowoczesne i komfortowe sale sprawdzą się w przypadku większych przyjęć lub warsztatów, w przypadku mniejszej ilości osób organizujemy również spotkania w restauracji. Toruń jest częstym wyborem do organizacji imprez integracyjnych. W naszym Hotelu posiadamy 26 luksusowych pokoi, dzięki czemu na gości czeka nie tylko organizacja uroczystości, ale również komfortowy nocleg. Oferujemy kompleksową i profesjonalną  obsługę gości, a na życzenie Szef Kuchni przygotuje specjalne menu dostosowane do upodobań odwiedzających. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij