+48 725 511 111

Jacuzzi & Sauna

Relaks w centrum miasta

Nicolaus Hotel & Culinary do dyspozycji swoich Gości oddaje dwie wyjątkowe Strefy Wellness & SPA. Pierwsza z nich oferuje jacuzzi oraz saunę suchą. To miejsce dla osób, które cenią prywatność, bowiem ta strefa została zaaranżowana w podziemiach hotelu, w towarzystwie zabytkowych murów, co czyni to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowym. Relaks w strefie Wellness & SPA to doskonały sposób na odzyskanie równowagi ciała i ducha dla każdego z nas. 

Klimatyczne jacuzzi

Wśród zabytkowych murów podziemi toruńskiej starówki przygotowaliśmy niezwykłe miejsce odprężenia. Kameralna, zapewniająca prywatność strefa Wellness & SPA Hotelu Nicolaus oferuje Gościom relaks w nowym wydaniu. Klimatyczne jacuzzi w niezwykłej oprawie to sprawdzony sposób na magiczne chwile. 

Kojąca sauna

Rytuały z udziałem olejków eterycznych i seanse saunowe należą do niezapomnianych przeżyć i zapewniają wyjątkową regenerację w niezwykłym wydaniu. Położenie sauny w podziemiach hotelu nadaje miejscu niepowtarzalnego klimatu oraz gwarantuje prywatność. 

Oaza ukojenia

Relaks w strefie SPA czy Wellness może być wspaniałym uwieńczeniem dnia wypełnionego wrażeniami w Toruniu. Relaks pozwala zwolnić tempo i odetchnąć od wyzwań codziennego życia, a tym samym zapewnia wiele przyjemności. Przyniesie ukojenie zwłaszcza po intensywnym zwiedzaniu lub ważnym spotkaniu biznesowym. Zapraszamy do naszego świata wypoczynku pośród toruńskich murów.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij