+48 56 470 89 89

Organizacja imprez

Organizacja imprez

Urządzony w wysokim standardzie HOTEL Nicolaus jest idealnym miejscem w Toruniu, gdzie można zorganizować przyjęcia rodzinne, jak też eventy firmowe. Obiekt dysponuje elegancką restauracją z cudownymi przeszkleniami w ścianach, które wpuszczają do wnętrza światło dzienne, a zarazem sprawiają, że pomieszczenie zyskuje wizualnie na przestronności.

Przygotowujemy spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, a w zakresie naszych zainteresowań leży także organizacja wydarzeń artystycznych, bankietów, przyjęć. Elegancki wystrój nieco eklektyczny, z dużą ilością drewna i szkła stanowi doskonałe tło do świętowania ważnych okazji, promowania twórczości artystycznej, czy świętowania sukcesów firmowych. Kameralnego charakteru dodaje miękkie, ciepłe oświetlenie. W połączeniu ze słupami oraz ceglanymi ścianami tworzy ono przyjemną atmosferę do rozmów, wymiany doświadczeń.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy organizacji spotkań biznesowych i rodzinnych imprez okolicznościowych. Proponujemy pomoc przy doborze menu, zaplanowaniu układu stół i krzeseł, rezerwacji noclegów, a także stworzenia odpowiednich warunków do wydarzenia. Możemy bowiem zagwarantować nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne. Dodatkowym atutem, przemawiającym za wyborem HOTELU Nicolaus, jest także lokalizacja w centrum Torunia.

Menu na przyjęcia

Autorskie menu Szefa kuchni, inspirowane tradycyjną polską kuchnią w nowoczesnej, zaskakującej aranżacji oraz profesjonalna obsługa to kolejne nasze atuty.

Zobacz menu
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij