+48 725 511 111

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne, szkoleniowe

Przestrzenie stworzone z myślą o biznesie zapewniają komfortowe warunki na konferencje. HOTEL Nicolaus**** w Toruniu posiada doskonałe zaplecze, które pozwala zorganizować szkolenia biznesowe, sympozja i zjazdy branżowe, a także innego rodzaju spotkania w celu wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy. Nie działamy jako typowy hotel konferencyjny, jednak jesteśmy profesjonalnie przygotowani do obsługi wydarzeń o takim charakterze. Obok przestrzeni do spotkania, gwarantujemy także dodatkowe udogodnienia.

Sale konferencyjne – dobór przestrzeni

W obiekcie znajdują się trzy pomieszczenia dedykowane pod organizację spotkań o charakterze biznesowym. Sala bankietowa STAR o powierzchni 117 m2 może pomieścić maksymalnie 100 osób. W zależności od rozstawu stołów i układu krzeseł liczbę tę zmniejszamy, odpowiednio do oczekiwań organizatorów. Sala konferencyjna SUN ma 45m2. W zależności od wybranego układu krzeseł może tu przebywać od 5 do 72 osób. Druga sala bankietowa, która może być także przystosowana do organizacji konferencji – sala MOON – ma 55m2 i udostępniana jest na spotkania od 21 do 48 osób. Ponadto układ wszystkich pomieszczeń umożliwia ich swobodne połączenie. Dzięki temu przy rezerwacji wszystkich pomieszczeń powstanie miejsce na 150 osób.

Wyposażenie sal – wsparcie spotkań biznesowych

Działając jak hotel konferencyjny przy organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, itp. zapewniamy kompleksowe wyposażenie pomieszczeń. Oferujemy nagłośnienie stacjonarne, projektor, a także ekran i flipchart. Ponadto zapewniamy dostęp do Internetu. Dla zagwarantowania komfortu uczestnikom konferencji każda sala szkoleniowa wyposażona została w klimatyzację, dzięki czemu zagwarantowany jest optymalny poziom temperatury przez cały czas trwania wydarzenia.

Udogodnienia hotelu – wyższy standard konferencji

Prowadzimy czterogwiazdkowy hotel butikowy w sercu Torunia. Pomimo że nie jesteśmy klasycznym hotelem konferencyjnym, gwarantujemy standardy w pełni z nimi zbieżne. Zapewniamy nie tylko elastyczne dopasowanie sali do liczby gości i nowoczesne wyposażenie, ale także możliwość rezerwacji noclegów dla uczestników w preferencyjnych cenach. Oferujemy 26 pokojów dwu- i jednoosobowych. Ponadto proponujemy zorganizowanie przerw kawowych i poczęstunku między panelami dyskusyjnymi. Możemy przygotować także uroczystą kolację lub obiad. Organizatorzy mogą dla uczestników konferencji wykupić pełne wyżywienie bądź w wariancie HB (śniadania i obiadokolacje). Wszystkie dania są serwowane w naszej restauracji.

Standardowe wyposażenie sal

klimatyzacja
nagłośnienie stacjonarne
dostęp do internetu
flipchart
projektor
Sala SUN
Sala SUN
45 m2
max 72
72
21
26
16
5
33
Sala SUN
Sala MOON
55 m2
max 48
47
48
21
26
16
Sala SUN
Sala SUN + MOON
100 m2
max 120
Sala SUN
Sala bankietowa STAR
117 m2
max 100
Sala SUN
Sala SUN MOON STAR
217 m2
max 150

Skontaktuj się

W celu uzyskania informacji skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer: +48 726 622 222.

* Pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij