+48 725 511 111

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne, szkoleniowe

Przestrzenie stworzone z myślą o biznesie zapewniają komfortowe warunki na konferencje. HOTEL Nicolaus**** w Toruniu posiada doskonałe zaplecze, które pozwala zorganizować szkolenia biznesowe, sympozja i zjazdy branżowe, a także innego rodzaju spotkania w celu wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy. Nie działamy jako typowy hotel konferencyjny, jednak jesteśmy profesjonalnie przygotowani do obsługi wydarzeń o takim charakterze. Obok przestrzeni do spotkania, gwarantujemy także dodatkowe udogodnienia.

Sale konferencyjne – dobór przestrzeni

W obiekcie znajdują się trzy pomieszczenia dedykowane pod organizację spotkań o charakterze biznesowym. Sala bankietowa STAR o powierzchni 117 m2 może pomieścić maksymalnie 100 osób. W zależności od rozstawu stołów i układu krzeseł liczbę tę zmniejszamy, odpowiednio do oczekiwań organizatorów. Sala konferencyjna SUN ma 45m2. W zależności od wybranego układu krzeseł może tu przebywać od 5 do 72 osób. Druga sala bankietowa, która może być także przystosowana do organizacji konferencji – sala MOON – ma 55m2 i udostępniana jest na spotkania od 21 do 48 osób. Ponadto układ wszystkich pomieszczeń umożliwia ich swobodne połączenie. Dzięki temu przy rezerwacji wszystkich pomieszczeń powstanie miejsce na 150 osób.

Wyposażenie sal – wsparcie spotkań biznesowych

Działając jak hotel konferencyjny przy organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, itp. zapewniamy kompleksowe wyposażenie pomieszczeń. Oferujemy nagłośnienie stacjonarne, projektor, a także ekran i flipchart. Ponadto zapewniamy dostęp do Internetu. Dla zagwarantowania komfortu uczestnikom konferencji każda sala szkoleniowa wyposażona została w klimatyzację, dzięki czemu zagwarantowany jest optymalny poziom temperatury przez cały czas trwania wydarzenia.

Udogodnienia hotelu – wyższy standard konferencji

Prowadzimy czterogwiazdkowy hotel butikowy w sercu Torunia. Pomimo że nie jesteśmy klasycznym hotelem konferencyjnym, gwarantujemy standardy w pełni z nimi zbieżne. Zapewniamy nie tylko elastyczne dopasowanie sali do liczby gości i nowoczesne wyposażenie, ale także możliwość rezerwacji noclegów dla uczestników w preferencyjnych cenach. Oferujemy 26 pokojów dwu- i jednoosobowych. Ponadto proponujemy zorganizowanie przerw kawowych i poczęstunku między panelami dyskusyjnymi. Możemy przygotować także uroczystą kolację lub obiad. Organizatorzy mogą dla uczestników konferencji wykupić pełne wyżywienie bądź w wariancie HB (śniadania i obiadokolacje). Wszystkie dania są serwowane w naszej restauracji.

Sala SUN
Sala SUN
45 m2
max 40
40
20
20
16
40
33
Sala SUN
Sala MOON
55 m2
max 50
50
30
24
20
50
Sala SUN
Sala STAR
117 m2
max 80
80
80
50
50
100
Sala SUN
Sala SUN + MOON
100 m2
max 120
Sala SUN
Sala MOON + STAR
172 m2
max 100
Sala SUN
Sala SUN + MOON + STAR
217 m2
max 150

Skontaktuj się

W celu uzyskania informacji skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer: +48 726 622 222.

* Pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij