+48 725 511 111

Oferta konferencyjna

Wyjątkowe wnętrza

W zabytkowym Hotelu Nicolaus**** czekają na Państwa wnętrza z duszą, które są doskonałym wyborem na organizację spotkań biznesowych, wernisaży, szkoleń czy konferencji.

Obiekt dysponuje trzema klimatyzowanymi salami o łącznej powierzchni 217 m2 mieszczącymi do 150 osób.

Dla Twojego eventu
Elastyczna przestrzeń Dla Twojego eventu

Możliwość łączenia przestrzeni takich jak: sale konferencyjne, sala bankietowa stwarzają świetne warunki do zorganizowania eventu.

Sala bankietowa świetnie się sprawdzi na pokaz mody, wystawę, recital a także na imprezy okolicznościowe. 

Najnowsze standardy
Nowoczesne wyposażenie Najnowsze standardy

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny i urządzone zostały w zgodzie z najnowszymi standardami. Możliwość podziału na moduły zapewnia komfort i daje możliwości organizacji warsztatów.

 

Stawiamy na jakość doświadczeń

Doświadczona kadra Hotelu Nicolaus zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę każdego wydarzenia organizowanego w naszym obiekcie, od momentu przybycia, aż do chwili zakończenia eventu.

Dodatkowym atutem organizacji konferencji w Hotelu Nicolaus**** w naszym obiekcie jest doskonale skomponowane menu oraz urozmaicone przerwy kawowe, które dostosujemy do potrzeb gości biznesowych. 

Plan sal konferencyjnych


 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij