+48 56 470 89 89

Oferta konferencyjna

Wigilie firmowe w Nicolaus

Nicolaus Hotel & Culinary daje Państwu możliwość organizacji nie tylko konferencji i spotkań biznesowych ale także w sezonie zimowym Wigilii Firmowych.

Spotkanie w gronie współpracowników będzie okazją na podsumowanie roku i podziękowanie za wspólną pracę.

W naszym obiekcie każde wydarzenie traktujemy indywidualnie aby zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług. Niezwykłe wnętrza Nicolaus zapewnią natomiast odpowiednią oprawę Państwa uroczystości.

Menu przygotowane przez Szefa Bartłomieja Witkowskiego zaskoczy nawet najbardziej wymagających Gości. Oferujemy Państwu także szereg usług dodatkowych: koncert kolęd, obecność Świętego Mikołaja oraz inne atrakcje.

Posiadamy jeszcze wolne terminy - zatem zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowej oferty.

Wyjątkowe wnętrza

Hotel Nicolaus oferuje Państwu swoje niepowtarzalne wnętrza, które są doskonałym miejscem na organizację wydarzeń biznesowych, od spotkań i szkoleń, przez konferencje, wydarzenia artystyczne, do przyjęć i bankietów.

Obiekt dysponuje trzema klimatyzowanymi salami o łącznej powierzchni 217 m2 mieszczącymi do 150 osób.

Dla Twojego eventu
Elastyczna przestrzeń Dla Twojego eventu

Możliwość łączenia przestrzeni takich jak: sale konferencyjne, sala bankietowa stwarzają świetne warunki do zorganizowania eventu.

Sala bankietowa świetnie się sprawdzi na pokaz mody, wystawę, recital a także na imprezy okolicznościowe. 

Najnowsze standardy
Nowoczesne wyposażenie Najnowsze standardy

Nasze nowoczesne sale zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi standardami, z możliwością podziału na moduły, co pozwala na organizację zajęć warsztatowych.

Stawiamy na jakość doświadczeń

Doświadczona kadra Hotelu Nicolaus zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę każdego wydarzenia organizowanego w naszym obiekcie, od momentu przybycia, aż do chwili zakończenia eventu.

Niewątpliwym atutem hotelu jest też doskonała kuchnia. Specjalnie skomponowane menu oraz szeroki wybór przerw kawowych wzbogaci każde spotkanie biznesowe.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij